10GB 850NM 10KM GBIC SFP TRANCEIVER MODULE (FTLX8571D3BCL)

Neem contact op met 7digits voor vragen over beschikbaarheid van (hogere) aantallen.
Klik hier om een aanvraag te sturen

10GB 850NM 10KM GBIC SFP TRANCEIVER MODULE (FTLX8571D3BCL)

Hoofdpartnummer FTLX8571D3BCL
Partnummer 2
OEM-nummer
Fabrikant FINISAR
OEM door Niet beschikbaar

29,00

Availability: 10 op voorraad

Omschrijving

10 Gb/s 850 nm 10 km GBIC SFP Tranceiver Module

Specificaties

Status Refurbished, cleaned and tested with warranty
Garantie 90DAYS
Gewicht 19 gr
Afmetingen 6x1x1 cm
Voorraad instock

Disclaimer

7Digits is niet aansprakelijk met betrekking tot de getoonde informatie.
De getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van het werkelijke product.
Prijswijzigingen en fouten onder voorbehoud.