1000BASET TO 1000BASESX (SC) MULTIMODE MEDIA CONVERTER (DMC-700SC)

Neem contact op met 7digits voor vragen over beschikbaarheid van (hogere) aantallen.
Klik hier om een aanvraag te sturen

1000BASET TO 1000BASESX (SC) MULTIMODE MEDIA CONVERTER (DMC-700SC)

Hoofdpartnummer DMC-700SC
Partnummer 2
OEM-nummer
Fabrikant D-LINK
OEM door Niet beschikbaar

79,00

Availability: 2 op voorraad

Omschrijving

1000BASET to 1000BASESX (SC) multimode media converter with adapter

Specificaties

Status Refurbished, cleaned and tested with warranty
Garantie 90DAYS
Gewicht 760 gr
Afmetingen 13x9x3 cm
Voorraad instock

Disclaimer

7Digits is niet aansprakelijk met betrekking tot de getoonde informatie.
De getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van het werkelijke product.
Prijswijzigingen en fouten onder voorbehoud.